Opis:

Materiał:
Coolmax - 45%
Isolfil - 33%
Poliamid - 20%
Elastan - 2%
Materiał wykonany ze specjalnie opracowanych włókien poliestrowych, które odprowadzają wilgoć od ciała na powierzchnię odzieży, zapewniając przyjemne uczucie miękkosci i suchości, nawet podczas największego wysiłku, również w wilgotnym środowisku.
Dzięki odpornemu na pranie wykończeniu antybakteryjnemu, CoolMax jest zdolny do likwidowania bakterii powstających na spoconym ciele, ograniczając nieprzyjemny zapach bielizny.
Idealnie zaprojektowane i wykonane z surowców najwyższej jakości. Dostosowane są do anatomicznego kształtu lewej i prawej stopy przez odpowiednie wyprofilowanie frotte oraz nadanie dzianinie innego konturu wokół palców lewej i prawej stopy. Eliminuje to uczucie zmęczenia i opuchnięcia.
Zastosowana technologia AIR CONTROL SYSTEM (ACS) wspomaga utrzymanie optymalnej wymiany powietrza i umożliwia szybkie odprowadzenie wilgoci na zewnątrz skarpety. Technologia ACS oraz średnia grubość materiału pozwalają na użytkowanie we wszystkie pory roku.

    * Szeroki mankiet,
    * Elastyczne opaski na stopie i wokół kostki poprawiają stabilność stopy i chronią przed urazami oraz zapobiegają przesuwaniu i zwijaniu skarpet,
    * Wzmocnienia na piętach, w obszarze palców i goleniu, wykonane z trójwarstwowego, profilowanego frotte, zwiększaja trwałość oraz absporbują wstrząsy i chronią przed otarciami,
    * Specjalny ścieg na podbiciu zapobiega fałdowaniu się skarpety,
    * Płaski szew w okolicach palców zapobiega otarciom