Opis:

Opis produktu:
Plecak dla kobiet. Dwie pojemności w jednym plecaku, które można samemu sobie regulować. Dzięki zastosowaniu zamka w obwodzie plecaka pojemność komory głównej można powiększyć o 2l. Plecak wyposażony został w bukłak o pojemności 2.0l. Rurka bukłaka wychodzi na zewnątrz przez zapinane na rzep zakryte lewe lub prawe ramię. Anatomiczne szelki z siatki oraz system nośny Airstripes umożliwiają doskonałą cyrkulację powietrza. W pasie biodrowym siateczkowym znajduje się z każdej strony kieszeń zapinana na suwak. Elastyczna kieszeń z przodu plecaka służy do chowania kasku, kurtki, z przodu tej kieszeni znajduje się druga mniejsza zapinana również na suwak. Plecak wyposażony został dodatkowo w wewnętrzną kieszeń np.: na pompkę oraz kieszeń na mokrą odzież. Plecak może być również używany przez osoby poniżej 170 cm wzrostu.

Wyposażenie:

bukłak 2 litry
system wentylacji Airstripes
kieszeń na kask
pas piersiowy
pas biodrowy z dwoma kieszeniami na suwak
dwie kieszonki zewnętrzne na suwak
odblaskowe logo Deuter
uchwyt do zaczepienia lampki ? Saftey Blink

System nośny: Deuter Airstripes

Airstripes System

Ten rodzaj systemu nośnego wykorzystywany jest między innymi w serii plecaków rowerowych. System tworzą dwa pasy z centralnym kanałem wentylacyjnym. Wewnątrz pasy zbudowane są konturowo ułożonej pianki pokrytej tkaniną Mesh. Pianka ta poprzedzielana jest dodatkowymi kanałami których zadaniem jest zwiększenie cyrkulacji powietrza. Dzięki takiej budowie na 80% powierzchni pleców następuje swobodna cyrkulacja powietrza. W efekcie wytworzone przez ciało gorące powietrze odprowadzane jest we wszystkich kierunkach, zarówno poprzez poprzeczne kanały w piance jak i centralny kanał wentylacyjny. Istotne znaczenie ma również sposób rozmieszczenia pasów z komorową pianką, są one od siebie odpowiednio oddalone, wolna przestrzeń w której podczas jazdy znajduje się kręgosłup rowerzysty pozwala na odciążenie kręgosłupa od nacisku plecaka i zwiększenie komfortu podczas jazdy. W większych modelach plecaków rowerowych system jest dodatkowo usztywniony cienkimi szynami aluminiowymi schowanymi pod poduszkami z konturowej pianki. W zależności od modelu plecaka, jego pojemności, Deuter stosuje różne typy pasów biodrowych. W modelach małych, przeznaczonych do bardzo szybkiej jazdy lub jednodniowych wypadów, pas biodrowy tworzy trok, którego zadaniem jest przytrzymywanie plecaka na plecach i zabezpieczenie rowerzysty przed niebezpiecznymi ruchami plecaka podczas agresywnej jazdy. Pas biodrowy zabezpiecza również plecak przed osuwaniem się w kierunku głowy, przed osuwaniem kasku na czoło, szczególnie podczas stromych zjazdów. W modelach większych, przeznaczonych do maratonów jak i kilkudniowych wycieczek w terenie, pasy biodrowe są szersze, zbudowane z siatki, z kieszeniami po bokach. Te modele plecaków mogą również z powodzeniem służyć jako plecaki turystyczne na jednodniowe wypady w góry lub narty. Pasy piersiowe w plecakach rowerowych spełniają dwie niezwykle ważne funkcje: stabilizują pasy nośne przed rozsuwaniem się, gdzie poprawa pasów nośnych podczas jazdy może stwarzać ryzyko upadku oraz (tak jak we wszystkich modelach plecaków Deuter z systemem H2O) umożliwiają umocowanie rurki od bukłaka i nieskrępowane picie podczas jazdy.

Plecaki dla kobiet oznaczone symbolem SL (Slim Fit) - charakteryzują się węższymi, krótszymi i bliżej względem siebie położonymi pasami nośnymi. System nośny jest również krótszy i tym samym lepiej dopasowywuje się do kobiecej sylwetki.
Specyfikacja:
Pojemność: 6-8 litrów
Wymiary: 43 x 20 x 16 cm
Waga: 780 gramów
Przeznaczenie: Rower, Narciarstwo biegowe, Skitouring, Turystyka górska, Rolki, Nordic Walking, Podróże