Opis:

Opis produktu:
Cruise 24 to długo oczekiwana ?lekka? i mniejsza wersja jego większego brata Guide. Plecak został skonstruowany z myślą o tych wszystkich, którzy poszukują niezawodnego partnera do jednodniowych wypadów w góry i na narty. W związku ze stale rosnącą grupa entuzjastów skitourów jest on również podyktowany specjalnie tej grupie sportowców. Plecak posiada system Deuter Alpine. Wąski kształt umożliwia sprawne poruszanie się w trudnym terenie a anatomiczny pas biodrowy nie krepuje ruchów zarówno podczas stromych podejść jak i dynamicznej jazdy. W celu ułatwienia dostępu do ładunku znajdującego się wewnątrz plecaka ? dostęp do komory zapewniono poprzez szerokie rozpięcie od frontu plecaka poszerzające cały jego komin.

Plecak posiada wyjmowana karmiatkę, kieszeń na sondę lawinową, kieszeń na łopatę z chowanym styliskiem oraz kieszeń na mokrą odzież. Z boku plecaka znajdują się uchwyty na narty, które również można troczyć od frontu plecaka (wówczas gdy znajdujemy się w wąskim terenie lub gdy potrzebujemy stałego dostępu do bocznych kieszeni).

Wyposażenie:

anatomiczny pas biodrowy z kieszonką zapinaną na suwak
szpejarka w pasie biodrowym
boczna regulacja pasa biodrowego
pas piersiowy
troki ściągające przy pasach nośnych
dwie kieszenie boczne z siatki
uchwyt na czekan, kije
boczne paski kompresyjne
boczne uchwyty na narty
dwie kieszenie w klapie (wewnętrzna i zewnętrzna)
wewnątrz kieszeń na dokumenty, telefon itp.
osobna kieszeń na mokrą odzież
wyjmowana karmiatka
instrukcja SOS
system H2O (max. 3 L)
usztywnienie systemu prętem z włókna węglowego - Delrin

Alpine Back System

To system stosowany w serii plecaków alpinistycznych, które charakteryzują się zwartą konstrukcją, smukłą sylwetką przez co umożliwiają sprawne poruszanie się w wąskich szczelinach i doskonały balans podczas zjazdu na nartach lub snowboardzie. Na zewnątrz system składa się z dwóch równoległych względem siebie i biegnących wzdłuż pleców poduszek z poprzecznymi kanałami wentylacyjnymi. Pomiędzy poduszkami znajduje się centralny kanał wentylacyjny odprowadzający wilgotne powietrze wytwarzane podczas wysiłku. Poduszki systemu wypełniono pianką Aircontact dodatkowo odprowadzającą wilgotne powietrze. System usztywnia wyjmowana karimatka oraz pręt z włókna węglowego biegnący wzdłuż całego obwodu plecaka.
Specyfikacja:
Pojemność: 24 litry
Wymiary: 60 x 31 x 20 cm
Materiał: MicroRip-Nylon
Waga: 1240 gramów
Przeznaczenie: skitouring, narciarstwo zjazdowe, trekking, wspinaczka