Opis:

ATTACK to nowa klasa plecaków rowerowych. Jest pierwszym na świecie plecakiem z protektorem, który posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa TUV/GS/CE. Certyfikat gwarantuje, że produkt jest w pełni bezpieczny i gwarantuje najwyższy poziom wykonania oraz bezpieczeństwa w każdej sytuacji podczas jazdy i upadków na rowerze. Protektor stworzony jest z wielowarstwowej płyty, której zadaniem jest ochrona pleców podczas upadku. Od strony stykającej się z plecami dodatkową kompresję zapewniają poduszki, wypełnione miękką i oddychająca pianką Aircontact. Plecak poprzez ułożenie poduszek ochrania podczas upadku w znacznym stopniu kręgosłup, nie powodując jednocześnie dyskomfortu spowodowanego naciskiem plecaka na kręgosłup podczas jazdy. Kształt pasa biodrowego został stworzony w taki sposób by nie powodować ograniczeń ruchu podczas jazdy a jednocześnie stabilnie zabezpiecza plecak na plecach podczas jazdy jak i upadków. Na zewnątrz plecaka umieszczono uchwyty, które pozwalają na doczepienie ochraniaczy na nogi. Plecak posiada chowany uchwyt na kask typu ?full face?. W plecaku istnieje możliwość umieszczenia bukłaka o maksymalnej pojemności 3 litrów, wyprowadzenie rurki bukłaka następuje przez prawy lub lewy pas nośny. W pasie piersiowym umieszczono gwizdek pomagający wezwać pomoc w czasie niebezpiecznej sytuacji.

Nominowany do ?Nagrody Nagród? ? DESIGNPREIS 2007

wyłącznie przyznawanej produktom które uzyskały wcześniej międzynarodową renomę, pod względem jakości i innowacyjności. Nagroda przyznawana jest przez międzynarodowe Jury. Nominację do nagrody przyznaje Niemieckie Ministerstwo Gospodarki i Techniki lub Senatorowie z poszczególnych Landów. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w lutym 2007r.

ZŁOTY MEDALISTA ? EUROBIKE FRIEDRICHSHAFEN 2005
Wyposażenie:

chowany uchwyt na kask
uchwyty na ochraniacze
kompatybilny system H2O max. 3 L
kieszeń zewnętrzna zapinana na suwak
gwizdek w pasie piersiowym
odblaskowe logo

System nośny: Deuter Shield System

To pierwszy ochronny system nośny certyfikowany przez TÜV! Ten V-kształtny system nośny ochrania wrażliwe rejony pleców (kręgosłup i łopatki) zapewniając przy tym optymalną swobodę ruchów. Kanały wentylacyjne w wyściółce ułatwiają cyrkulację powietrza. Plecaki posiadają grubszą wyściółkę w rejonie lędźwiowym. Wielowarstwowa konstrukcja - płyty polietylenowe i sztywne pianki - zapewnia efektywną ochronę i transfer ciężaru na biodra użytkownika, a warstwa miękkiej wyściółki zwiększa komfort noszenia a także zmniejsza dyskomfort spowodowany upadkiem na plecy. Takie rozwiązanie minimalizuje, a nawet w znacznym stopniu zapobiega obrażeniom występującym przy uprawianiu sportów wysokiego ryzyka. Sztywna rama z Delrinu utrzymuje kształt całego systemu nośnego.

UWAGA! Plecak przeznaczony jest dla osób o długości pleców 38 ? 49 cm.

UWAGA! Plecak nie może być używany jako plecak z protektorem podczas uprawiania narciarstwa, snowboardu, jazdy na motorze.
Specyfikacja:
Pojemność: 7 litrów
Wymiary: 53 x 28 x 12 cm
Materiał: Deuter Hexlite 210/Microrip/Polytex
Waga: 1250 gramów
Przeznaczenie: Rower, Rolki, Deskorolka
Gwarancja: 2 lata